Pogotowie Hydrauliczne Warszawa

Godziny otwarcia

Pon.- Pt: 8.00 - 22.00

Sob. - Nd: 8.00 - 22.00

Nasz telefon

+48 537 461 306

Serwis Spłuczek podtynkowych Warszawa

Naprawa spłuczek w zabudowie - bezinwazyjnie !

Woda napełania się do spłuczki, kiedy się napełni woda przelewa cały czas do toalety-a licznik bije? czy w ogóle wody nie slychać aby się napełniała. Nie rozbieraj sam spłuczki, nie pozwól żadnemu pseudofachowcowi tłuc ci obudowy spłuczki- dzwoń do nas - my poradzimy sobie z tym problemem bezinwazyjnie !
Naprawiamy spłuczki zabudowane firm: Geberit , Groe , Koło ,Cersanit , Schwab, Jika, Friatec, Roca, Sanit Tace Oraz innych firm... Świadczymy usługi również montażu takiego typu toalet podwieszanych.

Oferujemy również serwis rozdrabniaczy Warszawa, wymuszających odpływ z wc,umywalek,zlewów itp. Jeżeli urządzenie odbierające ścieki np. wc,mamy zamiar umiejscowić w miejscu daleko od pionu kanalizacyjnego i jesteśmy zmuszeni założyć pąpe scieków zwanym potocznie rozdrabniniaczem- (nie mylić z młynkiem) Niestety takie urządzenia także ulegają awariom ze względu na złe użytkowanie. Zajmujemy się czyszczeniem takich urządzeń lub ewentualną wymianą.

  • Pracujemy na materiałach powierzonych, jeżeli nie macie Państwo zakupionych części - zapraszamy do: >>> sklepu <<<
  • Jeżeli macie Państwo problem ze spłuczką zabudowaną, zamknijcie Państwo zawór zimnej wody i czekajcie na montera.
  • Jeżeli podcieka woda z pod miski podwieszanej, nie spuszczać wody w toalecie do przyjazdu serwisu.
  • Jeżeli ktoś wie jak zdjąć przycisk do spuszczania wody - to znajdzie tam zawór odcinający tylko wode w spłuczce.
  • Rozdrabniacz wc - przy awarii prosimy nie sypać środków chemicznych, oraz nie wkładać sprężyny ! odłączyć od prądu i czekać na serwis.